Váš spolehlivý partner v oblasti svařování ocelových, nerezových a plastových materiálů, montáží kotelen a kotlů.   Česká verze  English Version
Zpět na úvodní stránku
Vítejte na stránkách firmy GAS-PRESS service s r.o. Montáž a rekonstrukce uhelných a plynových kotlů II., III. a IV. tř. včetně úpravny vod.
Svařování potrubí nerezové, plastové, tlakové pro vodu, vzduch, páru i tech. plyny ...

Svařování potrubí nerezové, plastové, tlakové pro vodu, vzduch, páru i tech. plyny ...
 
 

Svařování potrubí nerezové, plastové, tlakové pro vodu, vzduch, páru i tech. plyny ...

Svařování potrubí třídy 11, 12, 15 a 17

linka
Provádíme práce spojené se svařováním ocelového potrubí třídy 11, 12 a 15. Svařujeme též nerezové potrubí třídy 17 včetně nerezových ocelí pro potravinářské či korozivní prostředí dle ČSN 17 240 a 17 349 (AISI 304 a 316). Svařovací metody jsou popsané v kapitole svařování.

Jsme schopni svářet i nepříliš používané materiály jako Haynes 230 pro aplikace v leteckém průmyslu, či 17 247 (AISI 321) pro chemické použití.

Dodáváme a montujeme pozinkované potrubí spojované závitovými spoji případně letované natvrdo. Dále máme oprávnění a zkušenosti s lisovacími systémy Mapress, Victaulic, které využívají různé typy tvarovek pro urychlení montáže. Provádíme též veškeré rozvody z plastů (polyetylen, polypropylen, ABS, PVC, PVCU, vícevrstvé trubky systému Geberit), a to lepením, případně svařovaní na tupo pomocí elektrotvarovek.
 
linka
Pro speciální aplikace jsme schopni zajistit montáže měděného potrubí pomocí pájení „naměkko“ či „natvrdo“, případně lisované nebo titanové potrubí a podobné slitiny.

Potrubí je před předáním zákazníkovi označeno dle požadavků příslušné normy či podle Vašich interních předpisů.
 
linka
     
PDF   Laserové centrum Březany
     
pdf   Potrubní práce LANXESS, Krefeld, Německo

Copyright © 2016 GAS-PRESS service s.r.o., všechna práva vyhrazena. MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION