Váš spolehlivý partner v oblasti svařování ocelových, nerezových a plastových materiálů, montáží kotelen a kotlů.   Česká verze  English Version
Zpět na úvodní stránku
Vítejte na stránkách firmy GAS-PRESS service s r.o. Montáž a rekonstrukce uhelných a plynových kotlů II., III. a IV. tř. včetně úpravny vod.
Výroba ocelových a nerezových svařovaných konstrukcí, svářečské práce ...

Výroba ocelových a nerezových svařovaných konstrukcí, svářečské práce ...
 

Výroba ocelových a nerezových svařovaných konstrukcí, svářečské práce ...

Dodávka a montáž konstrukcí

Ocelové konstrukce

linka
Vyrábíme na zakázku ocelové konstrukce pro technologické účely z oceli i z nerezových materiálů, dle požadavků zákazníka. Dodáme Vám pochozí plošiny pro obsluhu a údržbu Vašich zařízení nebo plošiny pro technologické účely – umístění pomocných zařízení jako filtrační jednotky, olejové nádrže či čerpadla, pomocné pohony, elektrické rozvaděče a podobně. Výrobě jakékoliv konstrukce předchází pevnostní výpočet, aby byly navrženy vhodné materiály a průřezy profilů.
 

Příprava a dodání konstrukce

linka
Konstrukce budou dodány na určené místo montáže předvyrobené, rozměry dílčích celků jsou dané povolenými rozměry pro přepravu. Konstrukce jsou též natřeny jak základním, tak i konečným nátěrem dle požadavků zákazníka. Předvýroba v našich prostorách nám umožňuje zkrátit čas montáže na místě určení. Po dokončení montáže opravíme nátěry a předáme zákazníkovi dílo včetně dokumentace skutečného provedení.
 

Navrhneme vám řešení

linka
Navrhneme Vám technologické mosty pro případy, kdy je nutné zajistit dodávky potrubní medií či kabeláže přes otevřený prostor. V případě výměny konstrukcí či jejich demontáží je demontované železo zákazníkovi předáno anebo odvezeno do šrotu, příslušná částka je odečtena z konečné faktury.

Veškeré konstrukce vyrobíme buď dle dodané dokumentace anebo vypracujeme příslušnou dokumentaci a předáme pro dokončení zakázky

Zakázková výroba

linka
Provádíme zakázkovou výrobu ocelových i nerezových prvků dle Vašich požadavků včetně případného „vypálení“ či opracování na CNC strojích s požadovanou mírou přesnosti. V případě požadavků vyrobíme a dodáme zámečnické prvky jakýchkoliv tvarů a velikostí. Dále jsme schopni vyrobit a dodat tlakové nádoby a nádrže z oceli i nerezu včetně pevnostního výpočtu.
 
Copyright © 2016 GAS-PRESS service s.r.o., všechna práva vyhrazena. MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION