Váš spolehlivý partner v oblasti svařování ocelových, nerezových a plastových materiálů, montáží kotelen a kotlů.   Česká verze  English Version
Zpět na úvodní stránku
Vítejte na stránkách firmy GAS-PRESS service s r.o. Montáž a rekonstrukce uhelných a plynových kotlů II., III. a IV. tř. včetně úpravny vod.
Historie a pár informací o firmě GAS-PRESS s.r.o.

 

Montážní práce elektro, výroba rozvaděčů, prům. spotřebičů a výrobních technologií

Montážní práce elektro

Komplexní zajištění služeb

linka
V rámci zajištění kompletních služeb pro připojení výrobních technologií k energiím provádíme též dodávku a montáž elektrických rozvodů. Na základě Vašich požadavků navrhneme vhodné kabelové trasy, provedeme výpočet a dimenzování jednotlivých vodičů a další projektovou přípravu. Zajistíme dodávku materiálu, namontujeme kabelové žlaby a provedeme montáž silových, sdělovacích a datových kabelů a jejich ukončení v příslušném technologickém zařízení a rozvaděči. Po proměření parametrů Vám dodáme revizní zprávu dle ČSN.
 

Výroba rozvaděčů

linka
V případě rozšiřování či změn technologie Vám zajistíme i úpravu rozvaděče nebo výrobu a dodávku nového rozvaděče nízkého napětí. K dodanému rozvaděči Vám předáme veškerou potřebnou dokumentaci tj. schéma zapojení, protokoly o příslušných zkouškách, Prohlášení o shodě a další atesty. Rozvaděče Vám dodáme v požadovaném provedení, plastové či plechové a samostatně stojící nebo uzpůsobené k zavěšení na zeď.
 

Připojení průmyslových spotřebičů a výrobní technologie

linka
Při demontáži výrobních linek provedeme odpojení kabelů a jejich označení, aby nevznikly žádné problémy při opětovném zapojení. Tento soupis identifikace jednotlivých kabelů Vám bude předán pro potřeby pozdější instalace. Kabely jsou vhodně zasmyčkováné a připevněné k jednotlivým strojům, aby se zamezilo jejich poškození při přesunu technologie. Provádíme též podružné kabelové rozvody v rámci výrobních linek z centrálního rozvaděče výrobního zařízení. V případě montáže výrobní technologie postupujeme obráceným postupem, zkontrolujeme schéma zapojení vůči skutečnému stavu a propojíme kabeláž mezi jednotlivými strojí a jejich napájecími rozvaděči. Jakékoliv montážní práce jsou ukončeny vypracováním příslušné revizní zprávy.

Rozšíření našich aktivit o elektro montáže nám umožňuje zajistit připojení strojů na dodávky veškerých požadovaných medií dle potřeb dané výrobní technologie.

Copyright © 2016 GAS-PRESS service s.r.o., všechna práva vyhrazena. MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION